Witamy na stronie Gimnazjum nr 36 w Krakowie!LogowanieRejestracjaKontaktSzukaj 1,022,887 Unikalnych wizyt
NAJNOWSZE ALBUMY
Szlakiem ruchomych szopek krakowskich
Kraków z perspektywy Wisły - Bulwary Wiślane
English Day 2012
Sobotni wyjazd na narty
Zobacz całą galerię
Balon wreszcie stoi.
Aktualności
Balon nad boiskiem już jest czynny.
Wszystkich chętnych do skorzystania zapraszamy.
Więcej na stronie boiska pod adresem:
ZAPRASZAMY
Małopolski Konkurs z Fizyki i Astronomii - etap wojewódzki
Konkursy
Do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu z Fizyki i Astronomii w roku szkolnym 2009/2010 został zakwalifikowany
Jakub Mazurek uczeń klasy 3b.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów
Gimnazjada młodzieży
SportKolejne sukcesy sportowe naszych gimnazjalistów !

W rejonowym turnieju tenisa stołowego, rozgrywanym w ramach Gimnazjady młodzieży uczennica klasy 3d, Angelika Kamieńska zajęła zaszczytne I miejsce i awansowała do dalszych etapów turnieju indywidualnego. Ponadto drużyna Gimnazjum nr 36 w składzie: Angelika Kamieńska, Agnieszka Mirek oraz Natalia Niziołek awansowały do zawodów finałowych o drużynowe mistrzostwo Krakowa w tenisie stołowym.

Natomiast szkolna drużyna siatkarzy, po eliminacjach rozegranych w dniu 4 XII 2009r. awansowała do półfinału mistrzostw w siatkówce chłopców w ramach Gimnazjady Młodzieży. Turniej rozegrany zostanie 10 grudnia w hali Com-Com Zone przy ul.Ptaszyckiego 4

Gratulujemy i życzymy dobrej formy w dalszych rozgrywkach !!

Szczegóły dotyczące startów naszych, młodych sportowców oraz galerię zdjęć znależć można na stronie internetowej MIĘDZYSZKOLNEGO OŚRODKA SPORTOWEGO: www.moskrakus.com
Zawody grup tanecznych cheerleaders w Limanowej.
Występy artystyczne
Cherleaderki 36 gimnazjum wystąpiły w finale wojewódzkim w Limanowej, który odbył się 26 listopada 2009r. Nasz zespół zajął wysokie 7 miejsce w województwie.

Można również obejrzeć filmiki z występu - kliknij czytaj więcej.
3 miejsce w Hip-Hopie
Występy artystyczne
Angelika Nguyen Hong zajęła 3 miejsce z pośród 40 osób tańczących Hip-Hop w zawodach grup tanecznych "ISKRA" z całej Polski, które odbyły się w Rzeszowie w listopadzie 2009 roku. Została również wybrana z grupy 120 osób do reklamy Studia Tańca "ISKRA".
II Turniej Strzelecki z okazji Dnia Niepodległości.
Sport
9 listopada 2009 roku, w Młodzieżowym Domu Kultury im. prof. A. Kamińskiego odbył się po raz drugi turniej strzelecki z okazji Dnia Niepodległości. Patronem turnieju był Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski. W turnieju wystąpiły dwie drużyny z naszego gimnazjum. W skład pierwszej wchodziły: Marika Jamrozik, Barbara Cedrowska i Gabriela Wojas, a w skład drugiej Nadia Mahamdi, Zuzanna Wójcik i Mateusz Panek. Zawodnicy strzelali z pozycji klęczącej do tarczy olimpijskiej TS-1 na odległość 10m z karabinów TAU-200 z zamkniętymi przyrządami celowniczymi. W kategorii indywidualnej Marika Jamrozik zajęła drugie miejsce, a druga drużyna w składzie Nadia, Zuzanna i Mateusz drugie miejsce w kategorii drużynowej. Uroczyste wręczenie nagród nastąpiło 24 listopada 2009 roku.

Uczniowie Gimnazjum nr 36 w V LO !
Wycieczki

Uczniowie Gimnazjum nr 36

w V Liceum Ogólnokształcącym im. A.Witkowskiego ...

W dniu 17 listopada członkowie Koła Krajoznawczego działającego przy Gimnazjum nr 36 gościli w V Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie. Zostaliśmy zaproszeni przez nauczycielkę geografii p.E.Osuch. Młodzież uczestniczyła w lekcji geografii klasy II.
Po zajęciach była okazja do rozmów z licealistami, do zadania pytań dotyczących szkoły oraz młodzieży. Uczniów najbardziej interesowały sprawy związane z liczbą punktów wymaganą przy przyjęciu do tego prestiżowego liceum. Dzieci pytały również o atmosferę jaka panuje w szkole, o warunki do kształcenia i rozwijania własnych zainteresowań.
Mieliśmy również możliwość zobaczenia wielu klasopracowni m.in.: biologicznej, chemicznej, komputerowej, fizycznej oraz auli na której odbywają się uroczystosci szkolne.

Wielu uczniów Gimnazjum nr 36 może pochwalić się wysokimi osiągnięciami z różnych przedmiotów i niewykluczone, że wkrótce staną się członkami społeczności V Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie.
Sukcesy w eAkademii - Małgosia Potok najlepsza w grupie
eAkademia
Wielu naszych uczniów w ubiegłym roku zostało zakwalifikowanych do eAkademii, która prowadzi zajęcia międzyszkolne dla młodzieży zainteresowanej naukami ścisłymi.
Do eAkademii zostały zakwalifikowane osoby legitymujące się odpowiednimi wynikami na kompetencjach po szkole postawowej. Zajęć w ubiegłym roku było sporo. Matematyka i informatyka w zakresie poszerzonym, dodatkowo trzy egzaminy z ECDL. Z każdej grupy wyłoniono jedną osobę, która otrzymała najlepsze wyniki z obu przedmiotów i w nagrodę mogła uczestniczyć w wycieczce do CERN'u w Szwajcarii. Również w naszej szkole znalazła się zdobywczyni tej wspaniałej nagrody - Małgosia Potok z klasy II d. Gratulujemy.
Sukces CHEERLEADERS
Występy artystyczne
Kolejne mistrzostwa Miasta Krakowa w zawodach grup tanecznych "CHEERLEADERS" za nami !!!! Zespół reprezentujący nasze gimnazjum zajął w tych zawodach III miejsce i awansował do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 26 listopada w Limanowej.

Gimnazjum nr 36 godnie reprezentowały:
M.Augustyniak, J.Ciepielowska, E.Juruś, A.Kordecka, O.Lisek, N.Niziołek, K.Pazera, M.Siadek, A.Wójcik,

Gratulujemy sukcesu !!!
Zajęcia pozalekcyjne
Aktualności
Wszystkich Gości odwiedzających naszą stronę zapraszamy do zapoznania się
z informacjami umieszczonymi w "Zajęciach pozalekcyjnych".
Konkursy
KonkursyW zakładce Konkursy zostały umieszczone informacje o ogłoszonych, ciekawych, wszechstronnych konkursach.Miłośnicy plastyki, informatyki, młodzi dziennikarze znajdą dla siebie szereg propozycji.Warto przeczytac te informacje i przystąpić do rywalizacji....nagrody czekają!
DZWONKI SZKOLNE
1. 8.00 - 8.45
2. 8.50 - 9.35
3. 9.45 - 10.30
4. 10.35 - 11.20
5. 11.30 - 12.15
6. 12.20 - 13.05
7. 13.25 - 14.10
8. 14.15 - 15.00
9. 15.10 - 15.55
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
CERTYFIKATY


Gimnazjum nr 36 w Krakowie w katalogu Gwiazdor
Copyright © Janusz Gąsiorek 2009
White_n_Light Theme by: Smokeman
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Wygenerowano w sekund: 0.04