Witamy na stronie Gimnazjum nr 36 w Krakowie!LogowanieRejestracjaKontaktSzukaj 1,022,777 Unikalnych wizyt
NAJNOWSZE ALBUMY
Szlakiem ruchomych szopek krakowskich
Kraków z perspektywy Wisły - Bulwary Wiślane
English Day 2012
Sobotni wyjazd na narty
Zobacz całą galerię
Rusza e-Akademia
To już drugi rok młodzież gimnazjalna ma okazję korzystać z nauki w e-Akademii. Uczniowie, którzy w zeszłym roku zapisali się do tej wirtualnej szkoły mają za sobą rozszerzone zajęcia z matematyki i informatyki. Te ostatnie zakończone egzaminami z Komputerowego Prawa Jazdy - ECDL. W tym roku  będą również prowadzone zajęcia z biologii, chemii, geografii i fizyki. Dzięki dodatkowym lekcjom łatwiej będzie się przygotować do konkursów przedmiotowych, które corocznie organizowane są przez Kuratorium.
Zapraszamy do e-Akademii pierwsze klasy gimnazjum. Każdy kto osiągnął 29 punktów lub więcej  na egzaminie po szkole podstawowej może spróbować tej nowoczesnej formy nauczania.
Grypa A/H1N1- wskazania profilaktyczne
ZALECENIA GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO DOTYCZĄCE GRYPY A/H1N1
Sukces Gimnazjum nr 36
Wielki sukces naszej szkoły!

Decyzją dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej do internetu trafiły wyniki Edukacyjnej Wartości Dodanej(EWD). Jak podaje Dziennik Polski(wyd. 8 lipca 2009r.)  nasza szkoła została wymieniona na pierwszym miejscu wśród krakowskich gimnazjów jako szkoła sukcesu (kliknij Czytaj więcej, aby zobaczyć artykuł).


Od kilku lat w naszej szkole działa system przygotowania do egzaminów gimnazjalnych.

Wyniki EWD można odczytać na stronie www.cke.scholaris.pl.
Spełnijmy kolejne marzenie
W czerwcu uczniowie Gimnazjum nr 36 brali czynny udział w spełnianiu marzenia Sandry, dziewczynki, która na jeden dzień zapragnęła zostać księżniczką. W każdym tygodniu do
Fundacji Mam Marzenie docierają kolejne zgłoszenia chorych dzieci, które marzą klockach lego, białym kucyku, laptopie czy spotkaniu z piosenkarzem.

KOLEJNĄ OSOBĄ, KTÓRA URZEKŁA NAS SWOIM UŚMIECHEM, INTELIGENCJĄ, ROZSĄDKIEM ORAZ NIEZWYKŁĄ HISTORIĄ JEST MAŁY PIOTRUŚ. PIOTRUŚ MARZY O WIEŻY STEREO.

Wszystkie osoby chętne do pomocy w realizacji kolejnych marzeń dzieci, doświadczonym przez los chorobą, proszone są o kontakt z fundacją

Podziękowania od Fundacji Mam Marzenie
Fundacja Mam Marzenie składa serdeczne podziękowania
Grupie Tanecznej z Gimnazjum nr 36 w Krakowie za misję spełniania marzeń dzieci cierpiących.
Kostka Rubika
Zaraz po wakacjach w naszej szkole odbędą się zawody w układaniu kostki Rubika. Zachęcamy miłosników tej rozrywki do ćwiczeń w czasie wolnym od szkoły.
Poniżej link strony przezentującej sposób na układanie kostki.
Może Ty zostaniesz Mistrzem? Najlepszych zawsze nagradzamy!

Zobacz jak można ułożyć kostkę Rubika
Nowa Huta dzielnica parków i ogrodów
W przygotowaniu jest album zdjęć nadesłanych na konkurs fotograficzny. Jego fragment można obejrzeć tutaj. Można komentować zamieszczone tam zdjęcia. Niebawem ukaże się internetowy album wszystkich nadesłanych zdjęć i będziecie mogli wybrać swojego faworyta.
Rozstrzygnięcie konkursu na pokaz slajdów - Historia Nowej Huty
Konkursy
Życzenia wakacyjne złożone, a tu jeszcze informacje dotyczące roku szkolnego 2008/2009. Wraz z wręczaniem świadectw nastąpiło oficjalne ogłoszenie wyników konkursu na pokaz slajdów - Historia Nowej Huty. Prace były bardzo wartościowe pod względem merytorycznym. Jury w składzie: nauczyciel informatyki  Barbara Kozubek-Marczyk przewodnicząca, nauczyciel historii - pani Mariola Madejska członek jury, jednogłośnie przyznało pierwsze miejsce i  nagrodę - aparat cyfrowy Olimpus Dominice Gauza z IIb - za piękne, spójne opracowanie informacji o powstaniu i aktualnym obrazie dzielnicy zilustrowane wieloma własnymi zdjęciami,
Internet
Aktualności
Do naszej szkoły został podłączony światłowód, dzięku czemu internet w naszych pracowniach działa z zawrotna prędkością (najwiekszy transfer zbadany speedtestem wynosił 22000kB/s). Równocześnie rozbudowywana jest sieć bezprzewodowa, która docelowo ma obejmować całą szkołę. Jej szybkość zależy oczywiśćie od kart WIFI odbiorników. Na sprzęcie typu G (czyli mój laptop) transfer wynosił średnio 3000kB/s. Dokładna mapka zasięgu sieci w poszczególnych skrzydłach budynku  będzie prezentowana wraz z kolejnymi podpięciami nadajników WIFI. Jak na razie działa net na primach (NET PRIMY - skrzydło D), w łączniku między budynkami i częściowo w skrzdle B i C (liceum i gimnazjum).
wręczenie nagród
01-06-2009

logo konkursu
Ostatni raz logo konkursu gości na naszej stronie. Rozdane nagrody, dyplomy uczestnictwa, którymi można się pochwalić przed rodzicami, kolegami i nauczycielami. W holu szkoły można oglądać powiększenia nagrodzonych prac. Wystawa będzie rozbudowywana, bo jeszcze wiele prac czeka na wyksponowanie. Gratulujemy młodym fotografom.
Rekrutacja do Gimnazjum nr 36 -rok szkolny 2009/2010-

REKRUTACJA 2009/2010

 

W roku szkolnym 2009/2010 rekrutacja odbywać się będzie do klas pierwszych:

W związku z dużym zainteresowaniem uczniów i rodziców kształceniem w klasie o profilu ogólnym ogłaszamy nabór do tej klasy na rok szkolny 2009/2010


Zdjęcia z Dnia Otwartego w Gimnazjum nr 36 do obejrzenia w galerii
DZWONKI SZKOLNE
1. 8.00 - 8.45
2. 8.50 - 9.35
3. 9.45 - 10.30
4. 10.35 - 11.20
5. 11.30 - 12.15
6. 12.20 - 13.05
7. 13.25 - 14.10
8. 14.15 - 15.00
9. 15.10 - 15.55
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
CERTYFIKATY


Gimnazjum nr 36 w Krakowie w katalogu Gwiazdor
Copyright © Janusz Gąsiorek 2009
White_n_Light Theme by: Smokeman
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Wygenerowano w sekund: 0.05