Dzień Angielski
Dodane przez Monika Fudalik dnia 29/12/2011 16:30:00
Wszystkich uczniów Gimnazjum nr 36 zapraszamy do udziału w IX Edycji Dnia Angielskiego, który odbędzie się 1 lutego 2012r. Na uczniów czekają ciekawe konkursy. Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli języka angielskiego.
Treść rozszerzona

KONKURSY:

  1. EVERYWHERE YOU GO…
  2. ANIMAL WORLD
  3. WAX MUSEUM

EVERYWHERE YOU GO…

Uczniowie przygotowują plakat na temat „Everywhere you go always take English with you...”. Jest to konkurs indywidualny na najpiękniejszy i najbardziej pomysłowy projekt. Zadaniem uczniów jest zaprojektowanie i wykonanie plakatu w formacie A3 (minimum), który musi zawierać element opisu w języku angielskim stanowiący integralną część kompozycji. Przy ocenie będą brane pod uwagę: treść, walory artystyczne, pomysłowość oraz estetyka wykonania. Prace muszą być czytelnie opisane (imię i nazwisko autora, klasa) Najlepsze projekty zostaną nagrodzone i wezmą udział w wystawie odbywającej się podczas Dnia Angielskiego.

ANIMAL WORLD

Zadaniem uczniów będzie zredagowanie opisu zwierzęcia. Zgłoszenia (zdjęcia i opis) proszę przesyłać do Pani Agnieszki Pisarczyk na adres: agnieszka.pisarczyk@zso14.pl.

WAX MUSEUM

Uczniowie stworzą postaci Muzeum Figur Woskowych. Wszyscy uczniowie, którzy będą chcieli wziąć udział w tym konkursie będą musieli przebrać się za słynne osobistości brytyjskie i amerykańskie, jak i bohaterów popularnych filmów.